Teamfoto uit het clubarchief van 2020

FC ZAANSTAD / FUTSAL

MATCHCENTER

Het programma. De uitslagen. De stand.

Clubarchief / 2020

12 teams in de stand

Filters1 actief
Geldt voor wedstrijden, niet voor de stand.
Wis filters
Hoofdklasse A · 2026/2027
#TeamG / PldWGL / DV / LDV / GFDT / GAPtn / PtsBron / controle
1SSA Hattrick Haarlem / f.c. Lesley Boys 255002922152026-10-19
2zvv Salao'855401157122026-10-19
3F.C. Pellor / DHS Security53112211102026-10-19
4FC Zaanstad5221181482026-10-19
5Onze Gezellen Zaalvoetbal5221181482026-10-19
6AFC'34 25221121382026-10-19
7ZVV White Stones4112141342026-10-19
8AC Kingdom 24112101942026-10-19
9RKAV Volendam 25113131442026-10-19
10ZV The Match5113111342026-10-19
11ASV Arsenal5023152522026-10-19
12ZVV Amsterdam 35014142612026-10-19

Gegevensbeleid: broncontrole voor het programma maximaal 14 dagen oud. Bevestigde uitslagen blijven beschikbaar in het seizoensarchief met hun controledatum. Momentopname van de openbare wedstrijdbron, opgehaald op 19 oktober 2026.

Vraag het de club

FC ZAANSTAD / VOORKEUREN

JIJ BEPAALT.

Kies wat deze website op je apparaat mag bewaren. Je kunt je keuze altijd aanpassen via Cookie-instellingen.

NoodzakelijkJe privacykeuze wordt 180 dagen onthouden. Sluit je de app-banner, dan onthouden we dat 30 dagen.
Altijd actief

Geen analytics, advertenties of automatische externe video’s en kaarten.

Cookies en bewaartermijnen
fcz_privacy · 180 dagen
Je keuze, beleidsversie en het keuzemoment. Gedeeld door de hoofdclub en doventak.
fcz_theme · 1 jaar
Alleen met jouw toestemming: het gekozen lichte of donkere thema. Intrekken verwijdert deze cookie.
fcz_install_dismissed · 30 dagen
Alleen na sluiten: onthoudt dat je de app-banner niet opnieuw wilt zien.

De taal staat in de URL. Fonts staan op deze website zelf. Externe links openen pas na je klik; jouw keuze hier geldt niet voor die andere websites.

Bij gebruik als app op een beveiligde verbinding kan een technisch cachegeheugen alleen het offlinescherm en clublogo bewaren. Het bewaart geen berichten, beheerpagina’s of wedstrijdmomentopnamen.

FC ZAANSTAD / ALTIJD DICHTBIJ

JOUW CLUB.
OP JE BEGINSCHERM.

Open wedstrijden, teams en clubverhalen rechtstreeks vanaf je beginscherm. De beschikbare installatieoptie verschilt per browser.

  1. 01
    Open het browsermenu

    Gebruik het deelmenu of de installatieoptie van je browser.

  2. 02
    Voeg toe aan je beginscherm

    Kies Installeer app of Zet op beginscherm als je browser dit aanbiedt.

  3. 03
    Bevestig je keuze

    Je browser vraagt om de installatie te bevestigen.